Історія бібліотеки

              Свою історію бібліотека селища Борщі веде від початку 70 - х років минулого століття, з моменту запуску у 1962 році автогенного заводу "Південтехгаз" та комбінату "Зірниця". Починаючи з цих років населення селища значно збільшується. І в 1974 році поруч з підприємствами виростає сучасне робітниче селище багатоповерховими будинками, будується дитячий садок, магазин. 1979 році при заводі відкривається робітнича їдальня, буфет і невеличка бібліотека.
          В 1980 році розпочинає свою діяльність великий Будинок культури, до якого переходить і бібліотека. Святкове новосілля осередку культури, де було присутнє все керівництво району, надовго запамяталося мешканцям селища.
          Першим бібліотекарем у молодому селищі стала Гуляєва Людмила Василівна. Всіма правдами та неправдами винахідливий та енергійний фахівець зробила все можливе, щоб приміщення бібліотеки стало затишним і комфортним для читачів.
            В 2002 році бібліотеку селища Борщі очолила молодий бібліотекар Перебітюк Оксана Анатоліївна. На жаль, приміщення Будинку культури, де знаходилась і бібліотека, за роки занепаду прийшло в жалюгідний стан.
              Сьогодні бібліотека розміщується в приміщенні управління КП Борщівського "Водоканалу". Займає три світлих кімнати, де розташовані абонементи для дітей і дорослих  та книгосховище. Книжковий фонд бібліотеки на сьогодні налічує близько 8254 книг, брошур та періодичних видань. Бібліотека обслуговує 450 користувача.
    

Немає коментарів:

Дописати коментар